Ürün Kategorileri
Harris Gaz EkipmanlarıKaynak MakinalarıAşınma PlakalarıAskaynak AşındırıcılarıKaynak TelleriTorc ve Yedek ParçalarıKaynak ElektrodlarıStarweld ÜrünleriPlazma Kesme MakinalarıFocus Weld Kaynak SpreyleriBosch El AletleriMikro Metal AlaşımlarLehim TelleriTaşlarRegülatörlerMengenelerYıldız Gaz ArmatürleriHavalı AletlerKarbosan Aşındırıcılar
 
Eczacibasi
eczacibasi
 
Lincoln Electric
lincoln electric
 
Kurlar
Dolar kuru : TL
Euro kuru : TL
 
Yeni ürünlerimiz
  • Yeni ürünlerimiz
  • Yeni ürünlerimiz
 
Haberler & Duyurular
 

Idealarc makinalarda indirim

Idealarc® CV-420 ağır kaynak uygulamalarında tercih edilen ve gemi inşaa sanayi, tersaneler, deniz üzerindeki platformlar gibi ağır çalışma şartlarında kullanım için özel olarak tasarlanan endüstriyel tip kaynak güç ünitesidir. Idealarc® CV-420, IP23 koruma standartına sahip olup kötü hava şartlarında bile tam performansla çalışır. Hassas parçalar, soğutma işlemi sırasında makine içine alınan havadan bağımsız noktalara sabitlenmiş ve dolayısıyla hava ile birlikte içeri giren toz, kir ve partiküllerin olumsuz etkilerinden korunmuştur.

LF-33 tel sürme ünitesiyle birlikte oluşturulan sistemin en büyük özelliği sahip olduğu yüksek performans, sağlamlık ve kullanım kolaylığıdır. Bu amaçla tasarlanan sistemlerde ana kontrol elemanları tel sürme ünitesinin dışında yer alırken, ikincil kontrol elemanları tel sürme ünitesi kasasının içerisine yerleştirilmiştir.