Ürün Kategorileri
Harris Gaz EkipmanlarıKaynak MakinalarıAşınma PlakalarıAskaynak AşındırıcılarıKaynak TelleriTorc ve Yedek ParçalarıKaynak ElektrodlarıStarweld ÜrünleriPlazma Kesme MakinalarıFocus Weld Kaynak SpreyleriBosch El AletleriMikro Metal AlaşımlarLehim TelleriTaşlarRegülatörlerMengenelerYıldız Gaz ArmatürleriHavalı AletlerKarbosan Aşındırıcılar
 
Eczacibasi
eczacibasi
 
Lincoln Electric
lincoln electric
 
Kurlar
Dolar kuru : TL
Euro kuru : TL
 
Yeni ürünlerimiz
  • Yeni ürünlerimiz
  • Yeni ürünlerimiz
 
Haberler & Duyurular
 

Hakkımızda

AEB KAYNAK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 25 yılı aşkın süredir başta Çimento Sanayi olmak üzere Demir-Çelik, Kimya-Kauçuk, Alüminyum Ektrüzyon ve diğer sanayi kollarındaki makina ve ekipmanlarının kaynaklı tamir-bakım ve revizyon işlemleri konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız; ASKAYNAK, LINCOLN-ELECRIC, SELECTARC, KOBATEK markalı tüm ürünlerin Marmara Bölgesi Ana Bayilerinden biri ve Yetkili Tamir Bakım Kaynağı Atölyesi' dir.

Kartal' daki satış mağazamız / merkez büromuz ve Dilovası-İMES' deki atölyemizde toplam 14 kişilik teknik ve satış ekibimiz ile tüm sanayi kollarındaki firmalara hem satış hem teknik danışmanlık hem de kaynak uygulamaları ile ilgili faaliyet göstermekteyiz.

Misyonumuz

Kaynak ve kaynak mühendisliği uygulamalarında İstanbul bölgesinde gerçekleştirdiğimiz maliyet etkin çözümleri, başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'ye yaymak ve güvenilir, tercih edilen bir firma olma özelliğimizi devam ettirmektir.

Vizyonumuz

Kaynak ve kaynak mühendisliği uygulamalarında uluslararası özelliğe sahip, sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olmaktır.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KALİTE POLİTİKAMIZ

İlgili taraf (iç dış bağlam) ihtiyaç ve beklentilerini ve Müşteri memnuniyetini esas alarak, değişen talepleri zamanında tespit etmek, taleplere hızlı yanıt vermek,  zamanında projeleri gerçekleştirip teslim etmek, kaliteli ürün/hizmet ve rekabet edilebilir fiyat sunmak, Müşteri memnuniyetini temel prensip edinmek, müşterilerine kalite, bilgi ve teknik servis olarak en iyi ürün ve hizmeti sunmak. Çevreye saygısıyla, kullanıcısına güven vermesiyle örnek firma pozisyonuna gelmek. Kalite geliştirme çalışmalarını tüm çalışanlarının katılımı ile desteklemek ve sürekliliğini sağlamak. Uluslararası rekabet koşullarına uygun olarak makul fiyat politikası ve dürüstlük anlayışını tüm çalışanlarında bir disiplin haline getirmek. Sürekli iyileştirme işi ilk seferinde doğru şekilde yapmak temel yöntem ve ilkesini benimsemek. Sürekli eğitim ilkesini benimsemek ve uygulamak kalite politikamızdır. Bu doğrultuda AEB olarak Kalite Hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı, tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı, yönetim olarak kalite yönetim sisteminin şartlarına uymayı taahhüt ediyoruz.


PDF olarak << Kalite Politikamız  >>