Ürün Kategorileri
Harris Gaz EkipmanlarıKaynak MakinalarıAşınma PlakalarıAskaynak AşındırıcılarıKaynak TelleriTorc ve Yedek ParçalarıKaynak ElektrodlarıStarweld ÜrünleriPlazma Kesme MakinalarıFocus Weld Kaynak SpreyleriBosch El AletleriMikro Metal AlaşımlarLehim TelleriTaşlarRegülatörlerMengenelerYıldız Gaz ArmatürleriHavalı AletlerKarbosan Aşındırıcılar
 
Eczacibasi
eczacibasi
 
Lincoln Electric
lincoln electric
 
Kurlar
Dolar kuru : TL
Euro kuru : TL
 
Yeni ürünlerimiz
  • Yeni ürünlerimiz
  • Yeni ürünlerimiz
 
Haberler & Duyurular
 

Gaz Tasarruf Regülatörü 603

Gaz Tasarruf Regülatörü 603
FİYAT SORUNUZ

Açıklama

Gazaltı (MIG/MAG) ve TIG kaynağında her kaynağın başında oluşan ani basınç artışını ortadan kaldırmak ve sabit bir akış ve basınç sağlamak için tasarlanan gaz tasarruf regülatörü %60'dan fazla gaz tasarrufu sağlar. Firmanıza gelelim ücretsiz demomuzu yapalım ve ne kadar tasarruf edebileceğinizi gözlerinizin önüne serelim.......Teknik ÖzellikleriHarris Gaz Tasarruf Regülatörü koruyucu gaz tasarrufunu iki şekilde sağlar:


Gaz hortumundaki basıncı azaltmak için tasarlanmış olup, MIG ya da TIG torcunun her kullanılışında oluşan gaz akımını engelleyerek gaz kaybını azaltır.
Kontrollü bir akış debisi sağlayarak gaz kaybını engeller.

Kaynak operatörleri genellikle koruyucu gaz debisini gereğinden yüksek bir seviyede ayarlar. Gaz tasarruf regülatör bir kez istenilen seviyede ayarlandıktan sonra gaz akışını sabitleyerek gaz kaybını ortadan kaldırır.
 
Firmanıza gelelim ücretsiz demomuzu yapalım ve ne kadar tasarruf edebileceğinizi gözlerinizin önüne serelim.......

Paylaş

Gaz Tasarruf Regülatörü 603
Toplam : 0 oy     5 üzerinden 0 puan